LED šviesos terapija

Kas tai yra?

LED šviesos terapija yra neinvazinis gydymo metodas, kurio metu naudojama specialaus ilgio šviesios bangos energija, skatinanti odos atsinaujinimą ir gijimą. Išskirtinių savybių dėka paveikiamas skirtingas odos gylis, todėl pasiekiami akivaizdžiai matomi rezultatai.

Kaip tai veikia?

Odoje sukeliamas efektas priklauso nuo naudojamos šviesos bangos ilgio. Šviesos bangos ilgį atspindi prietaiso skleidžiama spalva. Šio gydymo metodo metu naudojamos šviesos bangos yra sąlyginai ilgos, todėl pasiekiami giliausi odos sluoksniai. Naudojama šviesos energija skatina aktyvintis fibroblastus – ląsteles, kurios mūsų odoje yra atsakingos už baltymų – kalogeno ir elastino, gamybą. Būtent pastarieji užtikrina, kad oda atrodytų sveika, jaunatviška ir elastinga. LED šviesa taip pat pagerina odos kraujotaką, deguonies patekimą į ląsteles, todėl aktyvinimas ir toksinų pašalinimas.

LED šviesos terapijos bangų spektrinis poveikis:gydimas raudona led sviesa

RAUDONA – bangos ilgis: 650 nm, veikimo gylis : 8 – 10 mm. Šio spektro šviesa labiau skatina kalogeno gamybą, todėl yra tinkama odos stangrinimui, raukšlių mažinimui, odos paviršiaus vientisumo gerinimui – randų regeneravimui, lėtinių žaizdelių gydymui. Taip pat tinkama esant jautriai odai sergant žvyneline, veido rožine ar egzema.

MĖLYNA – bangos ilgis 462 nm, veikimo gylis: 1,4 – 2,0 mm. Šio spektro šviesa valo, atpalaiduoja bei ramina sudirgusią odą, turi priešuždegiminį poveikį, stabdo paprastuosius spuogus sukeliančios bakterijos dauginimąsi, taip sumažinamas naujų papulių ir pustulių susidarymas. Taip pat mažina odos riebalavimąsi, sutraukia poras, turi poveikį jau esantiems bėrimams ir skatina jų gijimą.gydymas melyna sviesa

Įrodyta, kad šis gydymo metodas saugus visiems odos tipams ar būklėms.

Kam tinkama ši procedūra?

  • Smulkių ir ryškesnių raukšlių mažinimui, odos stangrumo atkūrimui

  • Randų mažinimui

  • Nudegimų ar neigiamo saulės poveikio slopinimui

  • Natūralios pigmentacijos, odos spalvos ir skaistumo atstatymui

  • Pigmentinių dėmių mažinimui

  • Sergant acne, veido rožine ar žvyneline

  • Esant išsiplėtusioms poroms, gausiam odos riebalavimuisi

  • Odos raudonio, teleangiektazijų mažinimui

Kada nerekomenduojama ši procedūra?

LED šviesos terapija nerekomenduojama esant ar buvus piktybiniams odos pokyčiams, esant padidėjusiam jautrumui šviesai, vartojant fotosensibilizuojančius vaistus. Taip pat sergant sistemine raudonąja vilklige, kai kuriomis akių ligomis ar migrena.

Kiek trunka procedūra? Ar tai skausminga?

LED šviesios terapija yra neinvazinis gydymo metodas, taigi procedūros metu nejausite jokio skausmo ar diskomforto. Vienos procedūros trukmė įprastai yra 20 – 30 min., tačiau kiekvienas pacientas individualus, todėl parenkama jo odos būklei labiausiai tinkanti gydymo trukmė.

Ar LED šviesos terapija sukelia žalingą poveikį?

Ši procedūra yra visiškai saugi, o skleidžiama šviesa nesukelia jokių nepageidaujamų reakcijų nei procedūros metu, nei po procedūros.

Ko tikėtis po procedūros?

Jau po pirmos procedūros galima stebėti pokyčius odoje – ji tampa glotnesnė, stangresnė, labiau spindinti. Tačiau procedūros metu, naudojant šviesos energiją, stimuliuojami natūralūs regeneraciniai odos mechanizmai, jiems pilnai įvykti reikia laiko, todėl geriausias rezultatas pasiekiamas ne iš karto. Jis atsiranda palaipsniui, po keleto savaičių. Su kiekviena procedūra stebimas odos būklės pagerėjimas. Procedūrų skaičius dažniausiai priklauso nuo individualios odos būklės, tačiau norint pasiekti ilgalaikių ir akivaizdžiai pastebimų rezultatų paprastai reikalinga daugiau nei viena procedūra.

LED šviesos terapija yra neinvazinis ir saugus gydymo metodas, tinkantis bet kuriam odos tipui, nereikalaujantis specifinio pasiruošimo ar odos priežiūros po procedūros. Jūs iš karto galite grįžti į Jums įprastą kasdienę veiklą, naudoti makiažą, būti saulės šviesoje. Mūsų klinikoje naudojamas naujos kartos PHOTODYNAMIC THERAPY LED lazerinės šviesos aparatas, skleidžiantis raudonos ir mėlynos spalvos šviesos spektrą, todėl tinkamas įvairioms Jūsų odos problemoms spręsti. Procedūrų trukmė ir dažnis bus parenkamas pagal individualią odos būklę, kad kartu būtų pasiekiamas akivaizdus Jūsų odos būklės pagerėjimas.

Comments are closed.