Plazmaterapija (PRP)

PRP-plazmaterapija

Pamirškite apie chirurginę intervenciją, sintetines medžiagas ir neprognozuojamus rezultus!

Šiandien dėl pažangos regeneracinėje medicinoje yra  įmanoma išsaugoti ir atkurti jaunystę bei sveikatą, naudojant  tik savo žmogiškuosius išteklius – kraują.

Nuo 1995 ENDORET® (PRGF®) – pirmoji autologinio koncentrato su augimo faktoriais išgavimo technologija, pripažinta visame pasaulyje ir patentuota Biotechnologijų Instituto BTI (Ispanija).

Technologijos veikimo principas

Kraujas sudarytas iš kraujo plazmos ir kraujo kūnelių  – leukocitų, eritrocitų ir kraujo plokštelių – trombocitų. Endoret (PRGF) technologija turi unikalią savybę pernešti trombocitus į audinius ir laiku išlaisvinti augimo faktorius, kurie skatina fibroblastų dalijimąsi. Fibroblastai dermoje gamina baltymų skaidulas, kolageną bei elastiną, kas daro stiprų poveikį  atjauninimo procesams, audinių regeneracijai, žaizdų gijimui.

ENDORET technologijos efektas

 • Mažiau raukšlių, nėra veido mimikos pakitimų;
 • Oda tampa skaistesnė, drėgnesnė, elastingesnė;
 • Ženklus uždegimo mažinimas;
 • Randų, strijų korekcija;
 • Odos atkūrimas po deginimosi saulėje – soliarinės elastozės mažinimas;
 • Ratilų po akimis mažinimas;

 

Procedūros efektas yra laipsniškai stiprėjantis  ir ilgalaikis.

 

Kaip atliekama veido estetikos procedūra

Į mėgintuvėlius paimamas nedidelis kiekis kraujo. Jis centrifiguojamas, ir atskiriamos dvi plazmos frakcijos. Viena frakcija (turtinga trombocitais) injekuojama į dermą, kita (turtinga fibrinu) – dedama kaip kaukė, kad nuramintų odą po procedūros.

Endoret PRGF plazmos sudėtyje nėra leukocitų, kas sąlygoja mažesnį skausmą procedūros metu, mažina tinimo galimybę, uždegimą.   

Kiek trunka procedūra

Kraujo plazmos paruošimo ir jos injekavinmo į odą procedūra trunka apie 1 val

Kada rekomenduojama atlikti procedūrą                                               

 • nuo 35 metų – siekiant sulėtinti senėjimo procesus
 • nuo 45 metų – siekiant regeneruoti odą ir koreaguoti jau esančius senėjimo požymius.
 • Pagal poreikį, siekiant gydomųjų tikslų

Kokiose kūno zonose taikoma Endoret PRGF

 • Procedūras galima atlikti bet kurioje kūno vietoje.
 • ENDORET technologija leidžia išgauti pakankamą kiekį praturtintos augimo faktoriais plazmos, todėl patogu naudoti kompleksines injekcijas – veidas – kaklas – dekoltė – rankos.

Kiek reikia procedūrų?

 • Rekomenduojama atlikti tris procedūras per pirmuosius tris mėnesius.
 • Vėliau gydymas taikomas individualiai – įprastai nuo vieno iki trijų kartų per metus, priklausomai nuo amžiaus ir odos tipo. Specialistas, stebintis pacientą po procedūrų kurso, nustatys tinkamiausią tolimesnio unikalaus gydymo schemą.

Kitos taikymo sritys

Ši technologija yra labai efektyvi gydant plaukų ligas. ENDORET injekcijos gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą, padeda plaukų folikulams aktyviai maitintis. Tai  stimuliuoja plaukų augimą, gerina jų struktūrą, apsaugo nuo plaukų slinkimo, retėjimo, plikimo.

Dermatologijoje  technologija sėkmingai taikoma gydant aknę, psoriazę, egzemą, atopinį dermatitą, androgeninę alopeciją. Taip pat ji  suteikia įspūdingus rezultatus gydant lėtines odos opas bei kitokio pobūdžio žaizdas tokias kaip nudegimai ar chirurginės  žaizdos.

ENDORET® – LIFTINGO technologijos privalumai:

Patikimumas. Patentuota technologija jau daugiau nei 20 metų populiari pažangiausiose pasaulio šalyse ir yra patvirtinta visais žinomais tarptautiniais kokybės sertifikatais. TAI LABIAUSIAI MOKSLINIAIS STRAIPSNIAIS PAGRĮSTA SISTEMA, TURINTI DIDŽIAUSIĄ TARPTAUTINĖS MOKSLO BENDRUOMENĖS PRIPAŽINIMĄ.

Garantija. Gydytojai, įvaldę šią technologiją, yra parengti geriausių BTI Biotechnologijų Instituto specialistų bei mokslininkų ir turi atitinkamą akreditaciją.

Saugumas. Naudojamas paties paciento kraujas, todėl nepasireiškia jokios žinomos šalutinės ar atmetimo reakcijos. Gydant daugiau nei pusę milijono pacientų ENDORET® PRGF technologija, nesulaukta nei vieno neigiamo rezultato.

Rezultatai. … nevers ilgai laukti! ENDORET® PRGF  mikroinjekcijų efektas yra progresuojantis ir pastebimas po 24 valandų po pirmos procedūros. Po kiekvienos naujos procedūros JŪSŲ oda taps dar drėgnesnė bei  geresnės būklės.

Jūsų amžius – mūsų paslaptis

Comments are closed.